Geslaagd! 2015

Geslaagd

REGIO – Een soort van Koningsdag. Aldus kan de dag waarop de uitslagen van de eindexamens bekend worden gemaakt het best omschreven worden. Want op heel veel plaatsen ging donderdag en vrijdag de vlag in top. Een overzicht.

rsg de Borgen
Vestiging:Lindenborg
HAVO
Thom Aalders, Leek; Nathalie Abate, Roden; Nynke Adema, Leek; Romain Baarveld, Leek;Thijs Bantema, Leek;Karlijn Barf, Leek;Melissa Battjes, Roden;Mellanie Boekhout, Leek;Eline Boetje, Leek;Robin van Bolhuis, Roden;Floortje Bouwknegt, Leek;Paul Brandsma, Roden;Sarah Brink, Oldekerk;Hidde Cazemier, Roden;Angelique Dermois, Marum;Rik van Dijk, Roden;Olaf van Erp, Leek;Jurjan van Esch, Zevenhuizen GN;Ramon van Esch, Norg;Jordy Evers, Roden;Alex Fonk, Zevenhuizen GN;Pieter Bas Franssens, Roden;Georg Groenendaal, Roden;Lukas den Hartog, Roden;Lisa Haveman, Leek;Niels Hazenberg, Lutjegast;Manon Helmhout, Leek;Amber Hoevenaars, Leek;Marvin Huisman, Leek;Ramon Huizinga, Boerakker;Leon Hulshof, Roden;Maartje Hulzebos, Nietap;Ellen de Jager, Leek;Joris Jansen, Roden;Jesse de Jonge, Roden;Gido Kalfsbeek, Roden;Pascal van Kammen, Leek;Demi Kazemir, Leek;Hidde Kijf, Oldekerk;Lyanda Klaus, Roden;Armanda Klok, Zevenhuizen GN;Lona Krasniçi, Leek;Thirza Kregmeier, Leek;Kas Kuijken, Peize;Jasper van Leeuwen, Grootegast;Scott van Leeuwen, Leek;Robin Luth, Leek;Edith Marinus, Nuis;Evelien Meeuwes, Roden;Tessa Meinardi, Roden;Irene Meinders, Leek;Daniëlle Mellema, Roden;Lisa Mulder, Leek;Birgit Offereins, Tolbert;Denise Olthoff, Nietap;Ilse Oostra, Roden;Silvan Ottens, Oldekerk;Jean Paul Pastoor, Leek;Sophie Paulides, Zevenhuizen GN;Jonathan Plasman, Leek;Eline Posthumus, Roden;Joey Ray, Roden;Sterre Roelvink, Leek;Stijn Sanders, Leek;Youri Scocco, Roden;Anne Seinen, Leek;Mandy Slijfer, Zevenhuizen GN;Vinse Slootweg, Leek;Kayleigh Smilda, Roden;Janna Smit, Leek;Max Stoffelsma, Roden;Griselle Storteboom, Leek;Antoine van Straatum, Roden;Olivier Struijck, Leek;Marijke Stulp, Tolbert;Daniël Tauran, Roden;Zoë Tauran, Roden;Nienke Tel, Een;Liyan Top, Peize;Haye Tuithof, Leek;Stefan van der Vaart, Grootegast;Niels van der Veer, Nieuw-Roden;Jara Vermeulen, Roden;Danique Vierhoven, Roden;Erin Vink, Norg;Marian Visser, Roden;Wessel Visser, Roden;Ronan Vonk, Marum;Gerard Vorenholt, Tolbert;Jur de Vries, Langelo DR;Jelle Westra, Roden;Manon Wiersema, Bakkeveen;Jeroen van Wijk, Nietap;Hilde Winter, Nietap;Esther van den Worm, Tolbert;Jordi Zandhuis, Tolbert;Eline Zuidema, Boerakker;

VWO
Gea Alberts, Haulerwijk;Laura Ausma, Tolbert;Robin Beuving, Zevenhuizen GN;Dalel Blink, Niebert;Manon de Boer, Niebert;Lisa Brouwer, Marum;Robin Brouwer, Tolbert;Hong Yu Chou, Leek;Diederick Dijk, Een;Lisette Dirksen, Roden;Daphne Geertsema, Nietap;Dennis van der Haar, Tolbert;Yvonne Hoven, Leek;Lisa Huizing, Leek;Marwin Hut, Roden;Anne de Jonge, Roden;Jens Kasper, Steenbergen DR;Daphne Klerk, Leek;Steven Klinkenberg, Een;Monique Kloosterman, Niebert;Rosanne Knol, Marum;Daan Kooijman, Langelo DR;Arno Lafontaine, Nieuw-Roden;Frank Langeveld, Roden;Ursula Lieuwes, Marum;Denise de Meijere, Nuis;Tom Meijer, Roden;Liza Mellema, Zevenhuizen GN;June Mol, Leek;Julie Nannenberg, Roden;Femke Pot, Marum;Nico Remmers, Boerakker;Hendrik Rozema, Roden;Ward Ruitenbeek, Marum;Guyonne Schuch, Leek;Daniël Slofstra, Haulerwijk;Nikki Smit, Marum;Cristian Stefan, Zevenhuizen GN;Joep Tieleman, Roden;Sander Vanca, Leek;Jochem van der Veen, Roden;Annelies Venema, Leek;Tristan Vlogman, Tolbert;Manuëla Wels, Marum;Inger Wieringa, Tolbert;Selisjah de Wit, Leek;Arjanna ten Wolde, Marum;Mart van der Wolff, Nietap;

Vestiging:Nijeborg
BBL
Richard Ausma, Zevenhuizen GN;Wesley van der Beek, Leek;Wim Bolt, Roden;Jennifer Cazemier, Zevenhuizen GN;Marleen Croeze, Roden;Hugo Depping, Roden;Gijs van Dijk, Roden;Niels van Dijk, Roden;Josry Doller, Tolbert;Ronald Drent, Marum;Roy Gjaltema, Leek;Chanel Glas, Roden;Michael Glas, Roden;Michael Harssema, Oostwold gem Leek;Charmayne Hindriks, Groningen;Amy Hovinga, Tolbert;Denice de Jager, Tolbert;Sharon de Jong, Leek;Marc Jutte, Tolbert;Robbin Kiemeney, Roden;Dylan Kranenburg, Roden;Pascal van der Land, Roden;Arne Liewes, Roden;Rob Mietus, Tolbert;Irma Niemeijer, De Wilp GN;Harold Nijenbanning, Leek;Job Oosterhof, Roden;Niels Oosterloo, Roden;Iris Pleijte, Roden;Ellen Ploeg, Roden;Christian Postema, Kornhorn;Alwin van der Veen, Roderwolde;Sharon van der Veen, Roderwolde;Kevin Venema, Roden;Naomie Wesseling, Roden;Marco Wiechers, Nieuw-Roden;Sergio Wierenga, Leek;Naomi van Wijk, Leek;Samira Wijnalda, Roden;Tom Wijnstok, Roden;Samantha Zwier, Roden;

KBL
Dane Akse, Zevenhuizen GN;Dennis Ansing, Roden;Anouk Bakker, Nietap;Elise van Bergen, Peize;Lee Ann Blom, Zevenhuizen GN;Liesbeth Brinks, Marum;Daphne de Bruin, Leek;Jan Jort van Burgsteden, Een;Isa Dati, Roden;Kelly Doller, Steenbergen DR;Robin Edens, Tolbert;Roëll Elders, Tolbert;Nick Feringa, Roden;Anouk Graansma, Roden;Peter Grijpstra, Leek;Martin Grondijs, Roden;Ivo de Groot, Leek;Suzanne Hoetjer, Oostwold gem Leek;Mandy Hovinga, Roden;Shandro Kewal, Leek;Melissa Kloosterman, Niebert;Niek Kreeft, Leek;Nikki Kropholler, Peest;Laura Levens, Roden;Iris Moorman, Leek;Shelby Niemeijer, Roden;Lorenzo Oldersma, Leek;Wendela Oosterhof, Leek;Harm Jan Oosterhuis, Westervelde;Michiel Pilon, Nuis;Joren van de Ploeg, Leek;Rik Postmus, Norg;Rebecca Ray, Roden;Carina Renkema, Marum;Lilian Riemeijer, Leek;Chiara Ringnalda, Peize;Eliz Rode, Leek;Emma Slot, Nieuw-Roden;Merlijn Stokhorst, Leek;Irma Suurd, Roden;Gerard Tel, Zevenhuizen GN;Nadine Timmer, Roden;Bo Varwijk, Leek;Ilse Veenhuizen, Nietap;Rowena van der Veen, Zevenhuizen GN;Jan Eize Veenstra, Niebert;Inge Vogelzang, Zevenhuizen GN;Noah Vogelzang, Boerakker;Melanie de Vries, Zevenhuizen GN;Ruud Welling, Niebert;Marije Wiechers, Roden;Kenny van Wijk, Roden;Dion de Winter, Leek;Anniek Woldman, De Wilp GN;Len Wolters, Roden;Leon Wouthuis, Midwolde;Esther van der Zwaag, Marum;

TL
Francis Alberts, Roden;Mitchell Bakker, Marum;Isa Bartol, Leek;Anne Beetstra, Langelo DR;Jesse Belga, Roden;Jamila Benchellal, Leek;Ilya Bijzitter, Marum;Michelle Boerema, Leek;Melany de Boer, Leek;Rebecca Boer, Roden;Sharon Boer, Jonkersvaart;Amber Bouman, Leek;Roy Bouwes, Grootegast;Jorn Brink, Roden;Vera Brinks, Marum;Larissa Chatchanjan, Tolbert;Daphne Coenradij, Leek;Elise Dallinga, Roden;Daniëlle Dijkstra, Leek;Kevin Dijkstra, Roderesch;Ilona Dinkela, Roden;Marloes van der Donk, Grootegast;Maikel Drenth, Leek;Ezgi Ersan, Leek;Masieh Ghafoer, Leek;Thom de Haan, Tolbert;Marthe van der Haest, Noordwijk GN;Anouk Heizenberg, Tolbert;Kim Henssen, Roden;Allard Henstra, Boerakker gem Leek;Dennis Heuker, Zevenhuizen GN;Nathan Hoeksema, Midwolde;Rik Hoeksema, Leek;Marije Hogewerf, Leek;Rik Holt, Leek;Iris Hoogkamp, Marum;Xander Huberts, Niekerk Grootegast;Fabiënne van Hunen, Leek;Thomas Jansen, Leek;Jasper Jobing, Tolbert;Daniël de Jong, Tolbert;Anouk Kajuiter, Tolbert;Marlies Kajuiter, Niekerk Grootegast;Joyce van Kessel, Nieuw-Roden;Sanne Kleiker, Leek;Donna Kolkema, Leek;Madelein Kuiper, Leek;Patrick Lanting, Nuis;Rick van der Leij, Nuis;Tom Lodewegen, Leek;Lotte Lugtenborg, Leek;David van der Meer, Marum;Myrddin Minnema, Leek;Lisa Nijholt, Leek;Jolanda Oostland, Leek;Manouk Pijl, Leek;Michi Poelstra, Zevenhuizen GN;Anna Rispens, Tolbert;Frank Schuring, Tolbert;Eline Smit, Nietap;Leonie Smit, Zevenhuizen GN;Lisanne Spoor, Tolbert;Danny Steenbergen, Nuis;Sanny Stoit, Oldekerk;Robbie Stuive, Leek;Miriam van Til, Sebaldeburen;Lotte Tjoelker, Leek;Yoram van der Tuin, Roden;Lotte Uil, Leek;Sanne Uil, Leek;Reindert Veenman, Noordwijk GN;Jos Veenstra, Leek;Marissa Venema, Zevenhuizen GN;Eva Verwij, Tolbert;Renée Vos, Roden;Gerrit de Vries, Nieuw-Roden;Joëlle de Vries, Nietap;Larissa de Vries, Leek;Yoran de Vries, Tolbert;Patrick Waalkes, Nuis;Lisanne van der Wal, Zevenhuizen GN;Floor Westerlaan, Leek;Dorcas Wierenga, Kornhorn;Tijs Wierenga, Tolbert;Ilona Wiersma, Tolbert;Dion de Wilde, Tolbert;Corina van Zanten, Leek;

Vestiging:Ronerborg
TL
Erwin Alberts, Peize;Rick Ansingh, Nietap;Daniëlle Arends, Peize;Niek Auwema, Een-West;Rachèl Bakker, Nieuw-Roden;Rowena Bekkema, Leek;Sharona van Benthem, Peize;Mats Blaauwwiekel, Roden;Bram Boerema, Roden;Ellen van Bolhuis, Roden;Hylke Bosma, Leek;Rozemarijn te Brake, Leek;Sasja Broecks, Roden;Jasper Bulten, Roden;Nancy Cazemier, Roden;Léonie Drent, Nietap;Maureen Engberts, Roden;Koen Fabriek, Roden;Sasha Flikkema, Nietap;Jeroen Gooijert, Roden;Pieter Griep, Leek;Winston Hofman, Roden;Gert-Henk Holland, Roden;Emke Kalverda, Tolbert;Mike Kersten, Een;Pelle Knegjes, Roden;Esmée Korving, Roden;Ilse Kraakman, Zevenhuizen GN;Eline Kremer, Roden;Léa Kroes, Leek;Justin Kuizenga, Niebert;Demi Makkinga, Nieuw-Roden;Lisa Mersch, Roderwolde;Daniël Neef, Roden;Joran Otter, Een;Jeroen Poelsma, Leek;Dirk Rozema, Roden;Marco Schuitmaker, Peize;Jens Slauerhoff, Roden;Johan Soek, Zevenhuizen GN;Ilse Sonnema, Leek;Dylan Spaan, Nieuw-Roden;Thomas van der Spoel, Nieuw-Roden;Sven Steenbergen, Roden;Frank Stulp, Zevenhuizen GN;Milan Talens, Roden;Lotte Tinge, Roden;Matthijs Veening, Roden;Yannick van der Veen, Nieuw-Roden;Ziggy Vermesi, Zevenhuizen GN;Zinzy Vermesi, Zevenhuizen GN;Irene Versteegh, Roden;Silke Vrielink, Roden;Iris Westerhof, Leek;Floris Wiersma, Roden;Evelien van Wijk, Roden;Amber Woldhek, Tolbert;
Vestiging:Woldborg
BBL
Jelle Bram Bos, Grootegast;Nolin Bruins, Grootegast;Hillie Tuinstra, Noordwijk GN;Davey van der Velde, Marum;Justin de Vries, Marum;

KBL
Bram Boersma, Grootegast;Iris Bosklopper, Marum;T essa van Dijk, Marum; Rense de Haan, Doezum; ristien Helmus, Grootegast;Freddy Hut, Sebaldeburen; Wessel IJtsma, Grootegast; Kevin Koopman, Marum; Melanie Kraaijinga, Oldekerk; Demian Malawau, Marum;Dennis Reitsma, Marum;I ris van Schuppen, Grootegast; Désirée Schutte, Grootegast; Rommy Solle, Grootegast;Rowena Strikwerda, Marum; Marieke Struiksma, Oldekerk;Barry Tusmain, Marum;Silviënne van der Veen, Grijpskerk;Raymon Vehe, Opende;Myrthe van der Velde, Marum;Jeline van der Wielen, Doezum;

TL
Celine Arends, Grootegast; Bartina Blaauwijkel, Lucaswolde; Iris Bonsing, Oldekerk;Jaron Boonstra, Marum;Marith Borger, Grootegast;Tim Dijkema, Oldekerk;Bo Doornbos, Niekerk Grootegast;Sanne Elshof, Marum;Quinten Groenewold, Grootegast;Anoek Guikema, Midwolde;Ruben Hinrichs, Niekerk Grootegast;Lisa Hofman, Niekerk Grootegast;Ineke Hummel, Sebaldeburen; Denise Hut, Marum;Eelke de Jong, Doezum;Femke de Jong, Grootegast;Jelle de Jong, Doezum;Daniël Jonker, Grootegast;Tom van Kammen, Marum; Richard Kooistra, Doezum;Frank Kroese, Lutjegast; Arjan Kuipers, Niekerk Grootegast;Angela Leistra, Oldekerk;Li Sha van der Logt, Niekerk Grootegast; Marlissa Lukens, Oldekerk;Maurice Maathuis, Kommerzijl;Koen van der Meulen, Marum;Gerlinda Notenbomer, Noordwijk GN;Rogier van der Ploeg, Marum;Dennis Posthumus, Lutjegast; Dorinde Posthumus, Marum;Wolter Posthumus, Marum; Matthijs Reitsema, Marum; Rianne Steenhuis, Marum; Manon Swijgman, Marum; Nick Top, Grootegast;Margreet Veenstra, Grootegast;Remco Zandstra, Doezum;Noa Zuidema, Marum.