Geslaagden in de regio van de Krant

Geslaagd

REGIO – Dit zijn ze dan. Alle geslaagden van rsg de Borgen in de regio van de Krant. Althans, zij die expliciet toestemming hebben gegeven om hun mooie prestatie te delen met de rest van de wereld.

AAN DE LINDENBORG IN LEEK
Voor gymnasium:

Rachèl Bernard MARUM
Finn Bessems RODEN
David Boerema RODEN
Bram Boon RODEN
Sarah van den Bosch LEEK
Lars Dijkman RODEN
Sjoerd Junior Helmhout LEEK
Adinde Huizenga NORG
Adrian Kuiper LEEK
Rianne Louwes RODEN
Marieke Luinge ZEVENHUIZEN
Anne Maria van Nus MARUM
Riemmelth Ruitenbeek MARUM
Dionne Russchen RODEN
Carin van der Veen LEEK
Sonja van der Wel LEEK
Jeske Wierenga NUIS
Marco Wijkhuijs RODEN

 

Voor atheneum:

Yvonne Beukema TOLBERT
Thomas Boersma TOLBERT
Rem Bolman RODEN
Bastiaan Dijk LEEK
Hedde Jan Dijkstra DE WILP
Lianne van Es PEIZE
Marlon van Es PEIZE
Jelmer Firet MARUM
Liset de Haan EEN-WEST
Anne Hofman LEUTINGEWOLDE
Lucio Hollander RODEN
Aimée Homan RODEN
Gerben Hoogland LUCASWOLDE
Mariska Hugen MARUM
Idsard Huisman LEEK
Jesse Huizing TOLBERT
Nienke Hut TOLBERT
Maud Idema RODEN
Jort Jorritsma LEEK
Cilla Kemkers TOLBERT
Dennis van der Klooster ZEVENHUIZEN
Pieter Kobes STEENBERGEN
Shanti Kok LEEK
Marjolein Kuiper LEEK
Willemijn Kuiters TOLBERT
Remco Lap LEEK
Lisanne Louwes HAULERWIJK
Sander Matthezing LEEK
Emy Mensingh RODEN
Niels Mous RODEN
Aniek Mulder LEEK
Hyon Min Mun LEEK
Arvin Neef TOLBERT
Romy Nieborg RODEN
Anouk Nijboer RODEN
Jeroen Oostra RODEN
Daan Remmers BOERAKKER
Laura Seinen LEEK
Martijn Siebring RODEN
Merwin Smit LIEVEREN
Brendan Smyth TOLBERT
Majella Smyth TOLBERT
Felix Tieleman RODEN
Joëlle Veen TOLBERT
Chantal Waalkes LEEK
Mathijs Wegink RODEN
Aart van Werven TOLBERT
Gert Wilgenburg NIEKERK
Claudia de Wit TOLBERT

 

Voor havo:

Midas Akkerman RODEN
Noah Been RODEN
Noreen Berkhout HAULERWIJK
Rosanne Blaauwijkel LUCASWOLDE
Hidde de Boer LEEK
Sanne Boomsma NIEKERK
Mats van den Bosch RODEN
Melanie Bosman BOERAKKER
Dominiek Bouma NIEKERK GROOTEGAST
Niels Bouma LEEK
Jorn Brink RODEN
Rosalie Brink NIETAP
Elise Dallinga RODEN
Dana van Dellen RODEN
Kevin Dijkstra RODERESCH
Martijn van der Donk TOLBERT
Giacomo Ecca LEEK
Charlotte Evenhuis ALTEVEER
Giulia Gabriel LEEK
Alwin Graansma LEEK
Fleur van Grevenhof RODEN
Nick Griepsma RODEN
Olav Grote TOLBERT
Jesper Hartstra LEEK
Daniël Heijthekker RODEN
Steyn Helmus NIEUW-RODEN
Niek Hendriks RODEN
Daan van der Hoek LEEK
Lisette Hofman ZEVENHUIZEN
Jesse Holman ZEVENHUIZEN
Grieteke Holwerda LEEK
Iris Hoogkamp MARUM
Mathijs Hoogkamp ZEVENHUIZEN GN
Roeli Huisma LUCASWOLDE
Cecilia Huisman LEEK
Rick Huizing LEEK
Rike Huizing TOLBERT
Remmelt Jan Hulshoff MARUM
Jan Jansen TOLBERT
Marjolein Jansen NIEUW-RODEN
Michelle de Jong LEEK
Ramon Kits ZEVENHUIZEN
Xanne Klaassens TOLBERT
Lotte Klompmakers LEEK
Simon Koopmans TOLBERT
Elske Krabben DE WILP
Marco Kuiper NIEUW-RODEN
Aaron Laanstra ZEVENHUIZEN
Esmee Lafontaine NIEUW-RODEN
Noah Last RODEN
Daniëlle Leeflang LEEK
Bert van der Leest ZEVENHUIZEN
Chimène Ludolphij LEEK
Sven Lugt MIDWOLDE
Hendriëtte Marinus NUIS
Nades Middel NIEBERT
Rogier Middel LEEK
Thomas Middelbosch LEEK
Jens Mol RODEN
Renee Mulder LEEK
Niels van Norren ZEVENHUIZEN
Daniël Oldenhuis RODEN
Julia Oolders RODEN
Saskia Ploeg MARUM
Collin Prak RODEN
Floor van Rij RODEN
Bert – Jan Ritsema TOLBERT
Janneke Roeterink TOLBERT
Jeanne Marie Roffel RODERESCH
Merlijn de Rooij LEEK
Jarno Rosema RODEN
Tom Ruardij RODEN
Myrthe de Ruiter NIEBERT
Eline Scheerhoorn ZEVENHUIZEN
Nick van der Sluis LEEK
Matthijs Smit NIEUW-RODEN
Charlotte Snoek LEEK
Zarah Steenbergen NOORDWIJK
Madeleine Sterk ************
Jarno Storteboom NOORDWIJK
Nikki Stuut ZEVENHUIZEN
Esmee Suk PEIZE
Irmin Thiescheffer RODEN
Yannick Tiggelaar NIEUW-RODEN
Alinda van der Til TOLBERT
Ilse van der Til LEEK
Louise Tovmasyan LEEK
Edwin Ubels NIEUW-RODEN
Corine Veenstra NIEKERK
Denise Veninga RODEN
Meander Vergnes LEEK
Kim Vinkers TOLBERT
Victor Vrancianu RODEN
Jelko de Vries LEEK
Lucien de Vries MARUM
Laura van der Wal ZEVENHUIZEN
Paulette van der Wal Ferronha RODEN
Lysanne Weggemans TOLBERT
Arne Wesstra EEN
Eva Wierenga TOLBERT
Floris Wiersma RODEN
Carolien van Wijk RODEN
Lotte Wilbrink RODEN
Elianne Zuiderveld MARUM
Marjon Zwama DE WILP

 

 

AAN DE NIJEBORG IN LEEK
Voor vmbo basisberoepsgerichte leerweg

Nour Al Zoubi DE WILP
Céline Alveringh RODEN
Farha Baioumy RODEN
Dominique Boekelo OOSTWOLD
Giovanni Boltendal NIETAP
Dennis Borkhuis LEEK
Lisanne Bouma LEEK
Shannon Broekstra LEEK
Wout Credoe RODEN
Annemarco van Dijk ZEVENHUIZEN
Sanne Dost RODEN
Chris Draijer RODEN
Thijs Ekelschot LEEK
Ruben Folmer NIETAP
Bryce de Groot PEIZE
Maureen Kram TOLBERT
Melanie Kranenburg RODEN
Dylan Kruijer TOLBERT
Sarina Kuiper RODEN
Renzo Paso Mol LEEK
Henry van der Molen EEN
Kim Nieveen NUIS
Stijn Ophuis TOLBERT
Merijn Pater LEEK
Eliza Ploeg RODEN
Thomas Ploeg RODEN
Ramon Raven LEEK
Samantha Reinders RODEN
Noëlle Ruchti RODEN
Laila Sharifi RODEN
Tessa Spoor TOLBERT
Melissa Turksema RODEN
Roy Turksema RODEN
Thiemo Vlaar RODEN
Lisanne Vos NUIS
Deborah Vrieling NIEUW-RODEN
Martine de Vries NOORDWIJK
Kim Wesseling RODEN
Rick Zijlstra LEEK
Yoeri Pruisscher RODEN
Jeffrey Romberg PEIZE

 

Voor vmbo kaderberoepsgerichte leerweg

Bryan Alberts RODEN
Stan Beuving ZEVENHUIZEN
Vion Drijfhout NIEBERT
Teije van Eijsden LEEK
Melinda Feenstra RODEN
Daan Fluks PEIZE
Noah Gerretsen TOLBERT
Michel Godlieb RODEN
Ewan Hut ZEVENHUIZEN
Marlena de Jong LEEK
Estelle Kailola MARUM
Daniël Kemkers RODEN
Kyro van Kernebeek RODEN
Maikel Kinnane RODEN
Kyra Koolhof TOLBERT
Mike Kroese TOLBERT
Désirée Kuipers MARUM
Ineke Loer GRONINGEN
Amy Mulder TOLBERT
Rick Mulder NIEUW-RODEN
Sharon Mulders LEEK
Asha Namakula RODEN
Arno Oldenburger RODEN
Robin Poelman LEEK
Mikey Postema TOLBERT
Bram Rispens TOLBERT
Dennis Sikkens LEEK
Matthijs Sikkens LEEK
Jelena Stamenkovic TOLBERT
Hugo Steenbergen RODEN
Rosalie Strohbach LEEK
Kaylee Terpstra LEEK
Jorn Tuinstra NIEBERT
Austine Veenstra LEEK
Lobke Veenstra TOLBERT
Steven Veenstra NIEBERT
Huub Visser RODEN
Sara de Vries TOLBERT
Kirsten van der Waart RODEN
Pascale Warnders NIEUW-RODEN
Maurits Warners ASSEN
Tim Wekema ZEVENHUIZEN
Esmay Wijngaard NIETAP
Kevin Wildeboer RODEN
Rogier Wolfis RODEN
Fleur van Zandbeek LEEK
Marco Zuidema NIEBERT

 

Voor vmbo theoretische leerweg

Edmon Al – Said MARUM
Sule Arici LEEK
Bart van Baaren PEIZE
Yvette Bakker LEEK
Viktoria Biemold LEEK
Bjorn Boonstra ZEVENHUIZEN
Carolina Borger MARUM
Josien Boven MARUM
Ilse Douwsma TOLBERT
Laila Fares MARUM
Helena Flonk ZEVENHUIZEN
Lars Geersing RODEN
Roxy Gnodde RODEN
Mettari van der Graaf RODEN
Renny Grijpstra LEEK
Sanne Groenhoff LEEK
Gerwin Hazeloop ZEVENHUIZEN
Jesse Helder TOLBERT
Mark Hoff RODERWOLDE
Laura Hofman RODEN
Gemma Hoving TOLBERT
Kim Huizing MARUM
Kris Hulshof TOLBERT
Hanna Hut MARUM
Bjarne de Jong TOLBERT
Jildou van Kammen MARUM
Laura Kolk RODEN
Emma de Laat TOLBERT
Isabel van Lemel NIETAP
Manon van der Let RODEN
Rowin Louwes TOLBERT
Luuk Marinus TOLBERT
Larissa Martins Carneiro MARUM
Axel Mulder RODEN
Anna Muntinga RODEN
Niek Nieborg RODEN
Marit Nijdam ZEVENHUIZEN
Fleur van Opbergen NIEBERT
Suzanne Palsma TOLBERT
Alwin Pater RODEN
Iris Pijpker JONKERSVAART
Marleen Ploeg LEEK
Nika Poel LEEK
Esmee Pronk DE WILP
Douwe Raap PEIZE
Luc Riemeijer LEEK
Michel Roggen LEEK
Nathalie Roorda LEEK
Daphne Schouten TOLBERT
Michelle Sipma TOLBERT
Sydney Slijfer RODEN
Mante Slootweg LEEK
Emma Slot NIEBERT
Jurgen Smit LEEK
Karlijn Stroop LEEK
Anna Tegelaar DE WILP
Justin Terpstra TOLBERT
Liona Turksma LEEK
Jurgen van der Veen BOERAKKER
Joey Veening LEEK
Linda Visser MARUM
Debby Vogelzang BOERAKKER
Esmé de Vries LEEK
Stein Wobbes LEEK
Nick Woldman LEEK
Fleur Zigterman TOLBERT
Jacco Zigterman MARUM

 

AAN DE RONERBORG IN RODEN
Voor de gemengde leerweg

Leonie Keur NORG

 

Voor de theoretische leerweg

Dara Bandringa ZEVENHUIZEN
Daan Bazuin RODEN
Luna Beneker RODEN
Ashley Berends RODEN
Louise Berenpas ZEVENHUIZEN
Steffan de Boer RODEN
Rodriguez Bolhuis OOSTWOLD
Bram Bolman RODEN
Lotte Bosga RODEN
Marit Bouma NIEUW-RODEN
Annemijn Brink RODEN
Emma ten Brink RODEN
Sofie Dallinga RODEN
Madeleine Dia RODEN
Michelle Elderhorst LIEVEREN
Marijn Feenstra RODEN
Niek van Gelder NORG
Hanne Gietema MIDWOLDE
Caitlyn Göbel LEEK
Iris van Grevenhof RODEN
Anna de Groot LIEVEREN
Marleen Hof LEEK
Astrid Hofsteenge EEN
Alice Holstein RODEN
Christiaan Hovinga LEEK
Roelof Jansen RODEN
Marjolein de Jong TOLBERT
Yustin de Jong LIEVEREN
Nienke Kalverda LEEK
Kelvin Kloosterman ZEVENHUIZEN
Lukas Kroon RODEN
Stan Kuipers RODEN
Femke Kuper RODEN
Silke van Lacum RODEN
Elza Martens LEEK
Rianda Meinardi RODEN
Dewi van der Most LEEK
Pieter Oldenburger PEIZE
Annelie Ouwinga RODEN
Esmee Pieters LEEK
Esmée Polling RODEN
Angela Postema RODEN
Leon de Rink FOXWOLDE
Kars Rommets LEEK
Daan van der Schaaf RODEN
Hilde Schippers NIEUW-RODEN
Merel Schippers ZEVENHUIZEN
Frank Schothorst RODEN
Julia Sikkens LEEK
Anna Snijder TOLBERT
Tom Snoek RODEN
Silke Stellingsma RODEN
Merlijn Sturrus RODEN
Frank Takens RODEN
Quinten van der Tuin RODEN
Michel Vaatstra NIEUW-RODEN
Kimberly Veldman PEIZE
Julia Versteegh RODEN
Finn Vochteloo PEIZE
Julia de Vries ZEVENHUIZEN
Twan van Vulpen RODEN
Finn van der Wal RODEN
Joël Wekema LEEK
Marloes Westra RODEN
Amber Wierenga TOLBERT
Djamilla Willems RODEN
Shanice Willems NIEUW-RODEN
Sharon Wolda RODEN
Arjan Wolters RODEN
Tygo Wouthuis MIDWOLDE

 

AAN DE WOLDBORG IN GROOTEGAST
Voor vmbo basisberoepsgerichte leerweg

Isa Elzinga MARUM
Mark Veenman NOORDWIJK

 

Voor vmbo kaderberoepsgerichte leerweg

Remmelt Hofstra DE WILP
Marieke Koopman MARUM
Hubert Lipinski DE WILP
Ming Niezing NUIS
Julia Oldenburger NUIS
Inse Peereboom MARUM
Dennis van der Veen MARUM
Danielle van Wijnen MARUM

 

Voor vmbo theoretische leerweg

Kristan Bos MARUM
Daan Brouwer MARUM
Kyron van der Kaap MARUM
Casper Knol MARUM
Rudy van der Laan MARUM
Shanine Trinks MARUM
Stefan Varwijk MARUM
Jules Vos MARUM
Danique de Vries MARUM
Jurrian de Vries TOLBERT
Gila Zuidema MARUM